Jak nakoupit?

Stačí si vybrat Vámi zvolenou položku, a napsat mi Váš požadavek skrze kontaktní formulář.

Úhradu jakéhokoliv zboží z těchto stránek lze provést pomocí Bitcoinu či jiných kryptoměn. Při platbě kryptoměnami se počítá aktuální směnný kurz dle CoinGecko a k tomu získáte slevu 10% z celkové platby.

Doprava

Všechny objednávky odesílám prostřednictvím Zásilkovny. Cena je paušální = 65Kč. Jde o spolehlivého, rychlého a levného přepravce se skoro 5000 pobočkami po celé zemi. Svoji nejbližší pobočku můžete vyhledat na stránkách Zásilkovny zde https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Pokud by jste chtěli použít jiný způsob dopravy, stačí odpovědět na zprávu, která Vám přijde na email při dokončení objednávky a určitě se domluvíme. Nebo to napište opět do “Poznámek k objednávce”.

Řešení problémů / reklamace

Pokud Vám přijde zásilka, a obal je viditelně poškozený, raději ji nepřebírejte. Pokud je obal v pořádku, zásilku převezmete a zboží bude poškozené, stačí mi napsat email s popisem (+ foto / video) vady a domluvíme se na novém kusu nebo vrácení peněz. Pokud by Vám zboží nevyhovovalo, můžete jej do 14 dnů vrátit a pošlu Vám peníze zpět (prosím vracejte jen nepoškozené).

Pokud by jste našli jinou nefunkčnost, vadu, nebo nějaký zlepšovák, určitě mi napište pomocí kontaktního formuláře a domluvíme se. Chov mravenců a výroba jejich ubikací je primárně můj koníček a touto cestou bych ho chtěl rozšíšit mezi více lidí.